Dětská rostoucí židle Freaky Sport 381

Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Dětská rostoucí židle Freaky Sport - barevná kombinace 381. Záruka 5 let.
Značka: Mayer
Kód: 2430 08 381
Sklad: možné dodání?
Dostupnost: obvykle 3-7 dní
Cena s DPH: 7 901 Kč
Cena bez DPH: 6 530 Kč
Celková cena: 7 901 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
Varianty produktu - kolečka
standardní
kluzáky (+254 Kč)
 
1. standardní kolečka - vhodná pro koberce i tvrdé podlahy
2. kluzáky
 
 

Atraktivní výrazná židle pro kreativní holky a kluky. Moderní design a nové barevné kombinace rozzáří dětský pokoj. Sportovní čalounění nejen, že je pohodlné, ale každý den potěší.

Rostoucí, nejen „dětská" nastavitelná židle: FREAKY-SPORT - špičková kvalita a sportovní design naší doby - otočná židle pro správné sezení nastavitelná podle velikosti postavy ( výška postavy 110 - 180 cm ) se všemi přednostmi pro děti od 4 let, - náctileté i jejich vychovatelky. Vysoký komfort sezení, ochranné měkké područky, Easy-Click-System / ideální přizpůsobení velikosti postavy prostřednictvím 4-stupňové přestavitelnosti hloubky sezení a výšky zad, bezpečnostní plynový píst pro bezstupňové nastavení výšky sedáku, kostra stříbrná perlová.

Standardně bezpečnostní kolečka s automatickou brzdou pro koberce, za příplatek také s kolečky RO - pro tvrdé podlahy nebo s kluzáky GL. Sportovní vzhled a čalounění není pouze pohodlné, ale jednoduše každý den při sezení také potěší.

Nosnost 110 kg!

Provedení - k dodání buď jednobarevné v potahu dle aktuální nabídky (informujte se) nebo ve čtyřech vyobrazených kombinacích.

 

Dětská židle Freaky Sport - otáčeníDětská židle Freaky Sport - růst