Gelová podložka pod klávesnici

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Podložka pod klávesnici s TechnoGelem. Rám podložky je po obvodu plastový. V přední části vrchní strany je do podložky vložen TechnoGel® který je pokryt velmi kvalitní tkaninou.
Značka: Vidamic
Kód: 4220
Sklad: možné dodání?
Dostupnost: obvykle 2-5 dní
Cena s DPH: 1 093 Kč
Cena bez DPH: 903 Kč
Celková cena: 1 093 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Podložky Vidamic jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Gelové podložky jsou pokryty speciální dvouvrstvou tkaninou. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu.

Podložka ke klávesnici je dostatečně široká a uzpůsobena pro příjemné používání zápěstím. Na spodní straně jsou měkké přísavky, která zamezují případné klouzání po pracovní ploše. Rám podložky je po obvodu plastový, z důvodu kvality a trvanlivosti výrobku.

Provedení: černo/šedá (antracit)

Specifikace:

  • výplň: celogelová,
  • materiál: Technogel®
  • záruka: 120 měsíců
  • spodní povrch: měkké přísavky
  • výška gelové části od prostoru pod klávesnici: 19mm
  • rozměry: 488x323x23 mm