Gelové podložky pod klávesnici a myš, Technogel

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Podložky klávesnice/myš s Technogelem v bílé nebo šedé barvě. Rámy podložek jsou po obvodu plastové a jsou pokryty velmi kvalitní a na dotyk příjemnou tkaninou.
Značka: Vidamic
Sklad: možné dodání?
Dostupnost: obvykle 2-5 dní
Cena s DPH: 1 725 Kč
Cena bez DPH: 1 426 Kč
Celková cena: 1 725 Kč
Počet ks
Vyberte si variantu níže  

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
Varianty produktu (2)
Gelové podložky pod klávesnici a myš, Technogel - bílá
Kód: 4060
Cena s DPH: 1 725 Kč
Cena bez DPH: 1 426 Kč
Dostupnost: obvykle 2-5 dní Podložky klávesnice/myš s Technogelem je nekvalitnější dostupný set. Rámy podložek jsou po obvodu plastové a jsou pokryty velmi kvalitní a na dotyk příjemnou tkaninou.  
Vybrat variantu
    
Gelové podložky pod klávesnici a myš, Technogel - šedá
Kód: 4050
Cena s DPH: 1 725 Kč
Cena bez DPH: 1 426 Kč
Dostupnost: obvykle 2-5 dní Rámy podložek jsou po obvodu plastové. Podložky obsahují nejkvalitnější materiál TechnoGel® a oba dva typy jsou pouze gelové a neobsahují žádné jiné materiály. Podložky jsou pokryty velmi kvalitní a na dotyk příjemnou tkaninou.  
Vybrat variantu
    
 
 

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Podložky Vidamic jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Set obsahuje dva výrobky, možno zakoupit i samostatně.

Gelové podložky jsou pokryty speciální dvouvrstvou tkaninou. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu.

Prostor, který je určen pro práci myši se vyznačuje extrémní klouzavostí myši a nevytváří téměř žádný odpor. Rám podložky je po obvodu plastový, z důvodu kvality a trvanlivosti výrobku.

Specifikace:

  • výplň: celogelová,
  • materiál: Technogel®
  • povrch na myš: s extrémní klouzavostí
  • záruka: 120 měsíců
  • spodní povrch: neklouzavá guma

Klávesnice

  • gelové části od prostoru pod myš: 19mm
  • rozměry: 488x323x23mm

Myš

  • gelové části od prostoru pod myš: 14mm
  • rozměry: 287x208x25mm

Tyto výrobky jsou neustále inovovány, záruka 120 měsíců svědčí o velmi vysoké kvalitě. Podložky Vidamic patří mezi nejkvalitnější gelové podložky svého druhu.

Technogel®

Technogel® je unikátní mateiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyurethanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvynuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činý Technogel® lepší než jakékoliv v Číně vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-vzdad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie