Kontejner Hobis Drive DK 25 C

Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Kancelářský kontejner Hobis Drive - 5 zásuvek - rozměry 40×75,5×60 cm
Značka: HOBIS
Kód: 201002-DK 25 C
Sklad: možné dodání?
Dostupnost: obvykle 1-3 týdny
Cena s DPH: 5 249 Kč
Cena bez DPH: 4 338 Kč
Celková cena: 5 249 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
Varianty produktu - Hobis Drive - barevná provedení
třešeň
buk
višeň
 
Varianty produktu - Hobis -typ úchytky
Hobis - úchytky
 
 

Nabídka Hobis Drive obsahuje 4 typy kontejnerů, které se odlišují počtem a uspořádáním zásuvek. Korpusy jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm. Vrchní deska v tloušťce 25 mm a čela zásuvek 18mm jsou olepeny 2 mm hranou ABS.

Zásuvky jsou plastové, součástí vrchní zásuvky je i samostatný organizér (tzv. „tužkovník“) a prostorové dělící příčky pro jednu zásuvku. Tyto doplňky lze dokoupit i samostatně.

Tři kontejnery mají centrální uzamykání všech zásuvek a integrovaný bezpečnostní systém STOP-CONTROL. To znamená, že otevřením jedné zásuvky jsou ostatní automaticky blokovány proti otevření. Pouze ekonomický model DK 23 je bez zámku a systému stop control.

V nabídce jsou dva druhy úchytek.

Usazením kontejneru na sokl dorovnáme výšku kontejneru na výšku stolu, čímž vytvoříme z kontejneru samostatný stolový prvek a tím zvětšíme pracovní plochu stolové sestavy.

Montáž

Řada HOBIS Drive obsahuje velké množství prvků, které lze do sestav složit jednoduchým spojovacím systémem. Ten je automaticky součástí daného prvku. Ke každému prvku je přiložen přehledný návod k montáži.