Stůl Hobis Novel ERGN 1200

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
stůl pracovní délky 120 cm, (hloubka 60 cm)
Značka: HOBIS
Kód: 201002-ERGN 1200
Sklad: možné dodání?
Dostupnost: obvykle 1-3 týdny
Cena s DPH: 3 878 Kč
Cena bez DPH: 3 205 Kč
Celková cena: 3 878 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
Varianty produktu - Hobis - barvy podnoží
Varianty produktu - Hobis - barevná provedení
 
 

Pracovní desky

Pracovní desky stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny 3 mm hranou ABS, která je vysoce odolná vůči mechanickému i dynamickému namá-hání a tím stoly chrání proti případnému poškození. Průchodky v pracovní desce umožňují svedení kabelových rozvodů pod stolovou desku, kde jsou umístěny další nosiče pro kabeláž. Ergonomicky tvarované pracovní desky umožňují maximální využití pracovní plochy stolu a optimální umístění velkého monitoru při práci s PC.

Podnože

Moderní kovové nohy jsou spojeny příčkou (trnoží) z laminované dřevo-třískové desky v tloušťce 18 mm, která zajišťuje stabilitu stolu. Kabelové rozvody lze dále vést z nosičů pod stolovou deskou vnitřkem nohy až na zem. Rozvody jsou zakryty elegantními plastovými kryty, takže nikde nepřekáží. Nohy jsou výškově stavitelné (tzv. rektifikace), což umožňuje dorovnat v případě nerovnosti podlahy stůl až o 1,5 cm.

Montáž

Řada HOBIS Novel obsahuje 53 prvků, které lze do sestav složit spojovacím systémem. Ten je automaticky součástí daného prvku. Ke každému stolovému prvku je přiložen přehledný návod k montáži.