Kancelářský nábytek Exner

Kancelářský nábytek Exner

EXNER - prémiová značka kancelářského nábytku s tradicí již od roku 1914. Široký sortiment nábytku pro všechny úrovně, od pracovních míst pro administrativu až po reprezentativní manažerské pracovny. EXNER – kancelářský nábytek se stoletou tradicí vyráběný nejmodernějšími technologiemi třetího tisíciletí. EXNER – vysoká česká kvalita s evropským designem.

Ke stažení: Katalog Exner | Ceník Exner

 

 

Kancelářský nábytek Exner - Expo+

Manažerský nábytek Expo+

Kombinace přímočarých linií s moderním užitným komfortem pro náročné. Boční rámové konstrukce jako společný rys pracovních stolů i skříní EXPO+ zaručují optický soulad celkového vzezření prostoru.

Použitím volitelných obkladových panelů z barevných skel či přírodních kůží se otevírají široké možnosti pro individuální volbu optimální pracovní atmosféry a výsledného vzhledu kanceláře.

POUŽITÉ MATERIÁLY, BAREVNÁ PROVEDENÍ
Systém manažerského nábytku EXPO+ je nabízen v dekorech hnědý ořech, světlý dub, dub antracit a merano, které mohou být doplněny krémově světlou či tmavě hnědou kůží nebo skly v pěti barevných variantách - vanilka, oranžová, červená hnědá a černá.

 

Kancelářský nábytek Exner - Expo+ Assist

Kancelářský nábytek Expo+ Assist

Jednoduchá konstrukce s nadčasovou elegancí, která osloví administrativu stejně jako management. Rovná nebo rohová pracoviště, kontejnery zásuvkové či s posuvnými dvířky, skříně, recepční pulty s volitelnými obkladovými panely z barevných skel - to vše je Expo+ Assist.

Firemní interiéry ve stejném stylu od vstupní zóny až do nejvyšších pater firmy. Stejné a přesto jiné.

POUŽITÉ MATERIÁLY, BAREVNÁ PROVEDENÍ
Systém kancelářského nábytku EXPO+ASSIST je nabízen v dekorech hnědý ořech, světlý dub, dub antracit a merano. Kombinací těchto dekorů s volitelnými obkladovými panely z barevných skel se otevírá další široký prostor pro individuální volbu optimální pracovní atmosféry a výsledného vzhledu kanceláře.

 

Kancelářský nábytek Exner - Expo+ Assist

Recepce Expo+ Assist

Nabídka recepčních pultů designově vychází ze stolů Expo+ Assist a zahrnuje 15 prvků. Na čelech pultů mohou být aplikovány vysoce efektní obkladové skleněné panely potažené lakovou folií (lacobel) tl. 4 mm v pěti barevných provedeních. Na horní hranu čelní plochy recepce lze umístit jednací pult ve formě laminované desky
tl. 38 mm, případně skla tl. 10 mm nebo originální nástavbu v podobě rámu (boxu)
s odkládacím prostorem pro klienta. Recepční pulty jsou plně rektifikovatelné stejně jako stoly.

 

 

Doplňky Expo+ a Expo+ Assist

V sekci doplňky najdete praktické příslušenství ke kancelářskému nábytku Exner jako jsou mobilní kontejnery, věšákové stěny, policové systémy, průchodky a svody pro kabeláž apod.

Kontejnery

  • řady Expo+ a Expo+ Assist obsahují dva typy kontejnerů
  • kontejnery šířky 470 mm mají dvě nebo čtyři zásuvky které je možno členit pomocí systému přepážek
  • kontejnery šířky 1 000 mm s uzamykatelnými posuvnými dvířky
  • veškeré hrany kontejnerů jsou olepeny hranami ABS
  • zásuvky jsou v kovovém provedení, tužkovnice jako samostatná zásuvka je plastová
  • všechny kontejnery poskytují doplňkovou odkládací plochu
  • na odkládací ploše je možná aplikace kůže tl. 3 mm ve dvou barevných kombinacích nebo skla lacobel tl. 4 mm v pěti doporučených barevných variacích
  • všechny kontejnery jsou vybaveny centrálním zamykáním a systémem STOP-CONTROL (blokace vytažení více než jedné zásuvky, čímž je zabráněno převržení kontejneru)

Výběr dekorů příslušenství plně koresponduje se standardní nabídkou kancelářského nábytku Expo+.